KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16913355
nr 1691 3355
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Blandteknik, Signerad, mixed media 22x27 cm, yttermått inklusive ram: 40x43 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
måndag 31 mars 2025
kl 18:21:53